Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Zdravotnická zařízení a lékárny

Zdravotnická zařízení

Poskytujeme zdravotní péči na několika místech Prahy a v Kladně. Naši lékaři se vždy snaží maximálně vyjít vstříc potřebám našich klientů. Klademe důraz na prevenci, edukaci pacientů a komplexní přístup. Naším cílem je neustálé zkvalitňování námi nabízených služeb a vzrůstající počet spokojených klientů.

 

     

 

Zdraví je nejcennější, co člověk má a proto by měl dbát na jeho ochranu a pečovat o něj. Je mnoho definic zdraví, ale dobře ho vystihl prof. Rektořík: „Zdraví je významnou složkou lidského potenciálu. Je jednak předpokladem a nutnou podmínkou pro společenské uplatnění, produktivitu i individuální uspokojení každého člověka, jednak má charakter cílové potřeby. Tvoří významnou složku životní úrovně a zdravotní stav populace bývá často používán i jako měřítko vyspělosti společnosti. Zdraví je tedy současně zdrojem i cílem (resp. jedním ze zdrojů a cílů) fungování lidské společnosti.“

 

Pod názvem a odkazem Poliklinika Praha najdete naši skupinu nestátních zdravotnických zařízení poskytujících širší léčebnou péči na vysoké úrovni evropského standardu. Péči zajišťují lékaři, odborné ambulance a komplement. Na tyto služby navazují i provoz moderní lékárny . Toto zdravotnické zařízení samozřejmě úzce spolupracují s fakultními nemocnicemi a její navazující lůžkovou a specializovanou péči. Mnozí lékaři našich ordinacích jsou svojí odbornou historií osobně pevně svázány s nemocničními odděleními, ve kterých začínali svojí odbornou kariéru. Mnozí jsou dodnes i externími zaměstnanci nemocnice, aby si stále udržovali svojí vysokou odbornost a profesionalitu. Předmětem podnikatelských aktivit našich společností je trvalé budování lékařských ordinací pro odbornou lékařskou péči –lékaře speciality.

 

Klademe vždy u všech zdravotnických zařízení důraz na profesionalitu, na mezinárodní standardy a hlavně na dialog s pacientem. Proto klientem těchto našich zařízení vždy bude pacient, který očekává kromě samozřejmé profesní odbornosti i lidský a vnímavý přístup, a to jak ze strany lékaře, tak ze strany středního zdravotnického personálu.

 

Za celým projektem všech našich zdravotnických provozů a lékáren stojí osoba MUDr. Jana Gerleho. Tento lékař-podnikatel, dokazuje již řadu let, že úspěšně podnikat ve zdravotnictví je možné. Ovšem znamená to, že musel a musí splnit mnohem více požadavků a legislativních nároků než v jiných oborech. Důvod je jasný –ve zdravotnictví a dalších podobných oborech jsou znalosti, zkušenosti a praxe podmínkou číslo jedna. V první řadě charakterizuje všechny ordinace MUDr. Jana Gerleho vysoká odborná úroveň, tedy všestranné znalosti v oboru a profesionální a na vysoké úrovni pracující personál. Nemůže si dovolit udělat v tomto druhu podnikání závažnou chybu. Pacienti jsou velmi přísná „zkoušející komise“.

 

Věříme, že všechna naše zdravotnická zařízení či ambulance- ať již na Poliklinice Michnova, Chomutovická, Žižkov, Spořilov, Dlouhý Lán, Kladno či Hostivice dokáží uspokojit všechny vaše potřeby a přání.

 

Hlavní proudy ekonomické vědy nezahrnují podnikatelské chování do svého konceptu, protože toto chování se zdá být chaotické a nepředvídatelné.

 

Neohroženost, nutkání a předtucha jsou tím, z čeho je tvořen dlouhodobý podnikatelský úspěch MUDr. Jana Gerleho při budování a provozování lékařských provozů a ambulancí.